Четвер, 25.04.2024, 03:27
Вітаю Вас Гість | Реєстрація | Вхід

Персональний сайт Мартинюк Л. А.

Меню сайту
Форма входу
Категорії розділу
Мої статті [6]
Годинник
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Пошук

Каталог статей

Головна » Статті » Мої статті

ВПРОВАДЖЕННЯ ЕЛЕКТРОННОГО ЖУРНАЛУ В НАВЧАЛЬНИЙ ПРОЦЕС

УДК 378:004.9

Викладач вищої категорії

Мартинюк Людмила Анатоліївна

Новоград-Волинський промислово-економічний технікум, Україна

ВПРОВАДЖЕННЯ ЕЛЕКТРОННОГО ЖУРНАЛУ В НАВЧАЛЬНИЙ ПРОЦЕС

АНОТАЦІЯ

Електронні відомості призначені для ведення обліку відвідування, атестації студентів технікуму, а також для виведення рейтингових оцінок по навчальних предметах. Метою використання електронного журналу є здійснення моніторингу навчального процесу та підготовки інформації для прийняття рішень щодо його удосконалення.

Запровадження журналу є складовою системи автоматизації управління технікумом в сфері організації академічної діяльності та являє собою сучасну і удосконалену форму обліку навчальної діяльності студентів.

Ключові слова і словосполучення: автоматизація навчального процесу, електронний журнал, успішність студентів.

 

На сучасному етапі розвитку освіти України інформаційні технології мають пріоритетне значення. Тому, щоб встигати вчасно опрацьовувати великі обсяги інформації та вирішувати нові завдання, працівники освіти повинні ефективно використовувати комп’ютеризацію та інформатизацію навчально-виховного процесу.

Нові інформаційні технології навчання та контролю знань значно сприяють розв’язанню завдань, які постають перед системою освіти.

Процес навчання в вузі спрямований на вирішення навчально-виховних завдань, кожне з яких характеризується дидактичною завершеністю. Обов'язковим компонентом цього процесу є контроль знань, умінь та навичок студентів, тобто перевірка його результативності.

В сучасній освіті зростає необхідність впровадження проектів раціоналізації та автоматизації, оскільки це дасть можливість всім учасникам навчально-виховного процесу дистанційно контролювати успішність студентів для викладачів і власних дітей для батьків.

Електронний журнал може забезпечити такий процес управління навчальними досягненнями, підвищити об’єктивність оцінювання, своєчасність виявлення навчальних проблем, прогнозування та корегування подальшої навчальної діяльності студентів на заняттях.

Результати аналізу різних науково-педагогічних джерел із проблеми дослідження та узагальнення досвіду вдосконалення обліку успішності студентів засвідчують, що для впровадження нових моделей навчального процесу у ВНЗ важливе місце мають різноманітні інноваційні технології та їх забезпечення. Автоматизація процесу може здійснюватися з використанням спеціалізованого програмного забезпечення як в автономному (локальному) режимі, так і он-лайн (через локальні мережі або Інтернет).

http://nvpet.novograd.info/wp-content/uploads/2016/10/081216.pdf



Джерело: http://nvpet.novograd.info/wp-content/uploads/2016/10/081216.pdf
Категорія: Мої статті | Додав: mla_nv (31.01.2017)
Переглядів: 523 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]